Muzyka

Emotions – Oryginalny album Marii Magdaleny Maleckiej

„To muzyka mająca w sobie ogromną dawkę pokoju. Znajdziemy całą skalę emocji, choć przeważają odcienie pastelowe. To idealny prezent dla pokolenia, które szczyt szczęścia przeżywa, znajdując wolne miejsce na zatłoczonym do granic możliwości parkingu pod supermarketem. Ta muzyka naprawdę wycisza (testowałem przez kilka dni). „Emotions” to album w pełni autorski. Na krążku usłyszymy dwanaście utworów, które skomponowała i zagrała Maria Magdalena Małecka. To jej debiutancka płyta. (…)”     Marcin JAKIMOWICZ

Album EMOTIONS został wydany za namową bliskich znajomych. Maria Magdalena nigdy nie uczyła się kompozycji. Skończyła szkołę muzyczną II st. kilkanaście lat temu. Założyła rodzinę i zajęła się opieką nad czwórką dzieci. Gdy dzieci podrosły Maria Magdalena powróciła do gry na fortepianie przypominając sobie utwory, które grała dawniej będąc w szkole muzycznej. Nie spodziewała się, że za kilka miesięcy sama zacznie uczestniczyć w tworzeniu muzyki.

Płyta EMOTIONS spotkała się z bardzo dobrym odbiorem słuchaczy, którzy doznają różnorodnych wrażeń podczas słuchania. Wybrane komentarze:

„Dostałem dziś płytę, jest świetna!!! Słucham od przyjścia z pracy, i naprawdę robi wrażenie (…) muzyka jest tak ciekawa, różnorodna i niebanalna.”

„(…) polecam płytę Emotions jako doskonałego towarzysza podróży (miło jej słuchać w aucie), jako muzykę towarzyszącą w pracy (działa relaksacyjnie) oraz jako dzieło do słuchania w zaciszu domowym w pełnym skupieniu i koncentracji na każdym dźwięku.”

„Utwór numer 5 i 6 mistrzostwo. Idealne aby wyciszyć się w domowym zaciszu. P.s przy całej płycie dostałem natchnienia do napisania nowej karty menu do restauracji”

„Przecudowna! Uspokaja, wycisza, napełnia pokojem. Moja ukochana kompozycja to 2. I od dziś 12 – wznosi pod samo niebo.”

Muzyka z albumu EMOTIONS ma więc różnorodne działanie na odbiorców: inspiruje, uspokaja, wycisza, łagodzi, pozwala się skupić, pomaga przejść przez trudne doświadczenia życiowe, działa kojąco.

Album został nagrany w profesjonalnym studiu RecPublica w Lubrzy. Jest bardzo dobrze zrealizowany pod względem dynamiki i przestrzenności brzmienia.

Więcej na www.mmmalecka.com