TechSmith

techsmith logo

Co wyróżnia TechSmith?

Większość ludzi stara się skutecznie komunikować. Niezależnie od tego, czy przekazuje informacje zwrotne na temat projektu, prowadzi kurs lub szkoli innych, trudno jest upewnić się, że ludzie rozumieją. Problem polega na tym, że jeśli wiadomość nie jest szybka i wciągająca, komunikacja się nie powiedzie. TechSmith pomaga tworzyć wysokiej jakości obrazy i filmy dla lepszej komunikacji.

Musisz udostępniać ważne informacje bez marnowania czasu. Dobra wiadomość jest taka, że możesz natychmiast zacząć skuteczniej komunikować się. Potrzebujesz tylko nowego podejścia. Przez ostatnie 25 lat pomagaliśmy milionom ludzi w tworzeniu wizualizacji, aby szybciej dotrzeć do celu w bardziej interesujący sposób.

Camtasia

TechSmith Camtasia umożliwia łatwe tworzenie prezentacji i przygotowywanie materiałów szkoleniowych w postaci filmów, przeznaczonych na strony www, płyty CD, lub wszelkie inne miejsca, gdzie może się przydać. Jest to jedyny tak wszechstronny produkt, który umożliwia nagrywanie (video) prezentacji wykonanych w PowerPoint, nagrywanie tego, co dzieje się na ekranie, ale przede wszystkim jest potężnym edytorem plików wideo: technicznych szkoleń, vlogów jak i demonstracji programów, czy po prostu filmików z wakacji lub wyjazdów.

Snagit

Za pomocą TechSmith Snagit, można zaznaczać i nagrywać wszystko z ekranu komputera, następnie dodać tekst, strzałki, lub efekty, a potem zapisać nagranie do pliku lub wysłać od razu emailem. Program umożliwia nagrywanie i przesyłanie artykułów, obrazków lub stron internetowych bezpośrednio z komputera. SnagIt daje również możliwość nagrywania i przesyłania obrazów jakiejkolwiek aplikacji, która aktualnie jest uruchomiona na komputerze. Program umożliwia wykonywanie zrzutów całości lub dowolnej części ekranu (np. aktywnego okna), wyposażony jest w funkcję przewijania ekranu aby zapisać informacje, które nie mieszczą się na ekranie.

Ze Snagitem możesz przechwytywać dowolne elementy ekranu z pikselową precyzją za pomocą technologii przeciągnij i upuść.

Przechwytuj regiony, których obejrzenie w całości wymaga przewinięcia strony. Snagit może automatycznie przewinąć i zapisać zadany obszar w pionie, poziomie lub w obu kierunkach.